Stok - trasy

Zapisy

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy zapisy na rok 2016

 

  • GRUPA I (początkująca)
  • GRUPA II (średniozaawansowana)
  • GRUPA II (zaawansowana)

INSTRUKTORZY NARCIARSTWA

Mateusz Talar

Instruktor narciarstwa - kierownik szkolenia. Mgr Wychowania Fizycznego AWF Kraków, Instruktor PZN.

Instruktor Sportu Doświadczony siatkarz i narciarz. Na studiach zasmakowałem wielu ciekawych sportów, ale te dwie dyscypliny fascynują mnie najbardziej. Dlatego też uczenie narciarstwa, to pasja, która daje mi uśmiech na twarzy, gdy widzę kursanta śmigającego samodzielnie, a niespełna kilka lekcji wcześniej zaczynał swą przygodę. Potrafię nawiązywać rewelacyjny kontakt z ludźmi, przez co nie ustępuje, gdy nie zrobię z Ciebie narciarza ;)


Anna Talar

Pomocnik instruktor SITN,
Lic.Turystyki i Rekreacji

Lubię aktywnie spędzać czas. Zimą na nartach, a poza sezonem wędrować po górach,  biegać i chodzić na siłownię. Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Nauczanie narciarstwa to pasja, którą lubię dzielić się z innymi, a w szczególności z tymi najmłodszymi.  Radość dziecka jest najlepszym wynagrodzeniem mojej pracy.


 


Patrycja Dybał

Mgr wychowania fizycznego, Akademia im. Bronisława Czecha w Krakowie. Pomocnik instruktor SITN. Instruktor narciarstwa i snowboardu.

Ulubiona pora roku?  Oczywiście zima i białe szaleństwo. Każdy dzień spędzony na stoku i nauka szczególnie tych najmłodszych cieszy najbardziej. Każdy postęp, jest dla mnie wielkim sukcesem, a przede wszystkim uśmiech na twarzach, zadowolenie i radość uczącego. Dlatego pracy instruktora nie zamieniła bym na żadną inną. Atmosfera wśród instruktorów jest znakomita, szkółkę cechuje dobre poczucie humoru oraz wysokie kwalifikacje, które stale staramy się podnosić. Przyjdź, umów się i zapisz na nasze lekcje, a na pewno zrobimy z Ciebie narciarza lub snowboardzistę!


Jakub Cierpiałek

Mgr Wychowania Fizycznego AWF Kraków, Instruktor PZN, Instruktor Sportu

Kocham sport, zimę, narty! Uwielbiam uczyć jazdy na nartach (wszystkich - Panie, które późno decydują się na naukę również :)), wkładam w to całe serce i pasję :) Aktywnie uprawiam wiele sportów, trenuję karate. Jestem wychowawcą kolonijnym, co wiąże się z opieką nad dziećmi. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi - z pewnością nauczę Cię jeździć ;)


Paulina Lichwicka

Instruktor PZN, Instruktor Sportu

Od małego brzdąca na dwóch deskach, kocha wszystko co związane z białym szaleństwem. Od czterech lat dzieli się swoją pasją na stoku, wkładając w to całe swoje serce. Ruch, adrenalina i praca z ludźmi to jej żywioł. Nauczanie traktuje jako wspaniałe wyzwanie i przygodę i nie ustąpi dopóki nie nauczy Cię jeździć! Prywatnie artystka, miłośniczka sztuki.

 


Janek Żmuda

Jestem instruktorem narciarstwa od baaaardzo dawna, bo uprawnienia PZN uzyskałem w 1978 roku. Systematycznie jednak weryfikuję swoje umiejętności i śledzę trendy w tym sporcie na stosownych kursach i unifikacjach. Tak długi okres pozwolił mi zdobyć doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie umiejętności narciarza, a także na każdym etapie jego życia ? od przedszkolaka do pełnego pasji i otwartego na nowe emeryta . Pierwsze swoje narty dostałem gdy miałem 4 lata a od 12 roku życia najczęściej można mnie było spotkać na Leskowcu (obecnie Groń Jana Pawła II). Do dziś uważam ten stok za jeden z najbardziej wymagających technicznie. Uważam też, że zima to najpiękniejsza pora roku a jej przedłużeniem jest sztuczny stok, na którym można szlifować umiejętności i podtrzymywać kondycję. Poza tym jestem absolwentem AGH i wychowankiem klubu narciarskiego FIRN.
Wojciech Stanek

Mgr. Wychowania Fizycznego AWF Kraków Instruktor narciarstwa zjazdowego PZN Instruktor sportu piłka nożna

Jeżdżę na nartach od trzeciego roku życia. Przed każdym sezonem z niecierpliwością wyczekuję na pierwszy śnieg i pierwszy otwarty stok, żeby znów móc realizować swoją największą pasję. Jestem instruktorem, ponieważ chcę pokazać innym jak wspaniałą przygodą może być narciarstwo, jak wspaniała może być zima. Potrafię bardzo szybko nawiązać kontakt z kursantem co przyspiesza i uprzyjemnia proces nauczania. W sezonie letnim, dla zabicia tęsknoty za nartami staję się amatorem windsurfingu.

 


Magda "Draka" Dyakowska

Absolwentka AWF Katowice, kierunek wychowanie fizyczne. Instruktor PZN od 2007 roku

Najpierw na nartach uczył jeździć mnie mój tato niegdyś zawodnik i świetny narciarz do teraz, a później ja przejęłam pałeczkę i szkolę dzieciaki oraz dorosłych podtrzymując niejako rodzinne tradycje. Szkolę dla przyjemności i dlatego żeby przekazać innym coś fajnego. Lubię jak ludzie śmieją się na śniegu, cieszą z pierwszych udanych skrętów i wywrotek także.


Gabriela Zdzińska

Instruktor narciarstwa SITN PZN, licencjonowany  fizjoterapeuta, studentka studiów magisterskich fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.Urodzona z nartami.

Urodzona z nartami. Gdy śnieg nie dopisywał, zjeżdżałam na nartach po schodach w domu.

Od dziecka startowałam w Narciarskiej Lidze Małopolskiej. Uwielbiam prędkość, a narciarstwo alpejskie to mój żywioł. Od 15 roku życia uczę jazdy na nartach i zarażam tym sportem innych, od 3 latków po seniorów! Na stoku czuje się jak ryba w wodzie i staram się zaszczepić pasje do narciarstwa swoim podopiecznym.

Zawsze podchodzę do każdego kursanta indywidualnie, w zależności od jego potrzeb. Szkole ludzi na każdym poziomie, od pierwszych ślizgów po jazdę sportowa.


Grzegorz Kruczała

Instruktor Narciarstwa SITN Instruktor Rekreacji Ruchowej (narciarstwo zjazdowe)

Na co dzień przedsiębiorca prowadzący firmę budowlaną oraz wspólnie z żoną Hodowlę Owczarka Niemieckiego. Narty to moja największa pasja, której poświęcam całą zimę. Na nartach od 4 roku życia, a instruktorem  od 2009 roku.


Kinga Fojt

Instruktor narciarstwa zjazdowego PZN

Od dziecka jeździłam w szkółce narciarskiej na początku tylko slalom gigant, a od 2 lat zakochana jestem w freestyle'u na nartach. Uwielbiam adrenalinę i nowe wyzwania, nie lubię się nudzić. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu, dlatego cały rok przygotowuje się do sezonu zimowego. Zaczynając od siłowni ,pływania na wakeboardzie, jeżdżenia na longboardzie czy treningach na batucie. W pełni oddaje się temu co robię , nie poddaje się i cały czas uczę się czegoś nowego, aby zarażać wszystkich moja pasja.

 INSTRUKTORZY SNOWBOARDU

Tomasz Fajfer

Instruktor Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Legenda głosi, że najpierw nauczył się jeździć na desce a potem chodzić. Z deskami nie rozstaje się ani w górach ani na wodzie. Zima to jego ulubiona pora roku a snowboard to największa pasja, którą uwielbia dzielić się z innymi. Specjalista do spraw trudnych, podstaw snowboardu, skrętów ciętych oraz elementów freestyle?u.